Yasin Olgun Haberleri

Yasin Olgun Haberleri

Başarılı Başkan Yasin Olgun güven tazeledi

Karamürsel'de uzun bir süredir, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığını sürdüren Yasin Olgun 5. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçimde güven tazeledi.

Yıldırım Pazarcı Esnafın Kandilini Kutladı

Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Gülbaş ile birlikte Cuma pazarı esnafını gezerek kandillerini kutladı. Başkan Yıldırım’a ziyaretleri sırasında Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun’da katılarak eşlik etti. Başkan Yıldırım ziyareti sırasında, Bu manevi günlerin insanlar arası dostluk, barış ve kardeşliğin gelişmesinde büyük katkısı olduğunu belirterek, “Miraç Kandili’nin bizler için önemli bir yeri vardır. Bu kutsal günün ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Başkan Yıldırım ziyaretleri sırasında pazarcı esnafının istek ve talepleri hakkında da bilgi aldı.

Karamürsel'den Cumhurbaşkanı Erdoğana Kadırga Hediye Edildi

İlçemiz Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun ve Karamürselli pazarcı esnafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek çalıştaya katıldı. ATO Congresium’da gerçekleşen toplantının ardından Karamürsel Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Karamürsel Kadırgası hediye etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan pazarcılığın dünyanın en eski ve en muteber mesleklerinden biri olduğunu belirterek, Karamürsel Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun’a hediyesinden dolayı teşekkür etti.