Sanami kaldı Karamürsel'in derdi - Ercan Buber

Sanami kaldı Karamürsel'in derdi


Bana kaldı dedim bana bunu diyen amcaya gülümseyerek,Kimse ses çıkarmasın kimsegörmesin yada duymasın. Hep beraber susalım mı o zaman neden ve nasıl düzelir bu memleket. Şimdi bazılarının şunu dediğini duyar gibiyim nesi var Karamürsel'in işte burada kesişiyor yollar zaten, Çok büyük sıkıntıları yok şükürler olsun fakat olan problemler yada şikayetlere de birilerinin
tercüman olması lazım elbet. 

Bu yüzden kralcıların zoruna gitmesin yazılıp çizilenler çünkü demokratik yönetilmekse amaç böyle olması gerekiyor. Yok biz bu isi zorbalıkla yapıyoruz böyle iyi diyen varsa İnsanlar dayak yiyor, aşağılanıyor, kandırılıyor ise bunların bilinmesi herkesin hakkı, eğer bazı işler yanlış yapılıyor ve yaptırılıyorsa bu yanlışlar düzeltilmeli. Eğer bulundukları makamın gücünü kullanıyor ve insanların ekmekleri ile oynanıp egolar tatmin ediliyorsa biride hooop ne oluyor demeli.

Bakın ne kadar çok seviyorum Karamürsel'imi her şey için çok geç değil mesajımı ne kadar güzel verdiğimi düşünüyorum. Geç değil olmayacakta çünkü hataları kabul ederek hataları görmek Erdemdir, onurdur ve şereftir. Bu yüzden alemi yazılıp insanların yaptıkları yanlışlar veya yanlış anlaşılmalar çok sakince kırmadan kırılmadan çözülebilir kanımca. Herkesin bir evi bir ailesi var çünkü.

Bazı makamlar mevkiler geçici fakat ömür Mevlanın istediğince. Bilmem anlatabildim mi. Teşekkürler Karamürsel İlk gazetemiz 01.01.2015 itibarı ile çıktı bu kadar okuma yazmayı sevmeyen bir toplum olarak herhalde 20 veya 30 tane satılır dediğim gazeteden bir haftada 630 adet market ve gazete bayilerinde satıldı alan ve desteklerini üzerinizden esirgemeyen herkese teşekkürler. Elimizde kalan gazetelerin gerisinde zaten arkadaşlara ücretsiz dağıttırdım. Amacım güzel şeyler yapmak ve sizlerin sesinize tercüman olmaktı.

Karamürsel'in bütün köylerinde ve mahallelerinde gazetemizin satılması sizlerin bu gücünüzü yanımda hissettiğim sizlerin sesi ola bildiğim mühlet devam edeceğim sağlıcakla kalın .

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Eyl

Bu ilçenin kaymakamı yok mu?

07Mar
12Şub
07Şub
24Oca