AK PARTİNİN MÜHRÜ İLE ZULÜM - Ercan Buber

AK PARTİNİN MÜHRÜ İLE ZULÜM


Bende bu Ak Parti’nin mührü olduktan sonra feriştahı gelse boş. Son dönemde Karamürsel Belediyesi’nde çok ilginç olaylar oluyor. İlçede Ak Parti’nin mührünü taşıyan kişi bu güçle öyle olmaz şeyleri halkın gözüne soka, soka yapıyor ki, maçası yiyen varsa gelsin engellesin!

Son olarak öyle güzel bir katliama imza attı ki, Karamürsel Belediyesi gerçekten Ak Parti’nin gücünü sonuna kadar gerek muhalefete, gerekse ilçe halkına hissettirdi.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN BOŞUNA ANLATIYOR!

Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her fırsatta halka zulüm edilmemesini, halka hizmet edilmesini dile getirmesine rağmen sesi Karamürsel’e ulaşmıyor sanırım! Her fırsatta özellikle belediye başkanlarına ikazlarda bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleri Karamürsel’i bağlamıyor sanırım. Yâda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım çokta takmıyor söylenenleri. Yoksa bu yapılanların başka bir açıklaması olamaz!  

İSTEDİĞİMİ YAPATIM! İSTEDİĞİM YEŞİL ALANI KATLEDERİM!

İsmail Yıldırım’ın en son yaptığı yeşil alan katliamı Karamürsel’de bardağı taşıran son damla oldu. Olmayan bir iş yerini, daha yapılmammış bir tesisi, işin en vahimi küçücük çocukların doyasıya oynadığı koskoca bir yeşil alanı vatandaşın gözünün içine baka, baka katletti!

Hiç kimseye bir açıklama yapmadan, burada bir tesis yok ki, sen nereyi ihaleye çıkarttın sözlerine kulak asmadan. Canım yeşilliği Ak Parti’nin mührü ve gücü ile hayali olarak ihaleye çıkartarak, katletti!

Üzerine ben Ak Parti’nin mührünü taşıyorum! Siz ancak çaresizce çırpınırsınız görüntüsü ile dün açılışını yaptı.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Bu saatten sonra zaten söylenecek hiçbir şey yok! Bu işletmeyi açan kişiye bol ve bereketli kazançlar dilemekten başka. Çünkü Ak Parti’nin gücü ve mührü kimde ise ister yeşil alanı katleder! İster olmayan 100m2 bir iş yerini varmış gibi ihaleye çıkartır.

Yada bir çok kişinin iddia ettiği gibi yarın çarşının göbeğini ihaleye çıkartıp birilerine yada gizli ortaklı hediye ederse (RESMİ İHALE İLE) tabii ki, herkes ayağını denk alsının provası yapılmış oldu. İster Cumhur Başkanına “cimer den” yazın! İster bizzat Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşarak şikayet edin boş! Bu ilçede İsmail Yıldırım neyi ön görürse, kime ön görürse o olur.

 

Bu arada biz yeşil alanların katliamı, haksız ratlar, haksızlıklar ile uğraşırken daha 19 yaşında pırıl, pırıl bir delikanlı uyuşturucu illeti yüzünden yaşamını kaybetti. Fakat para ve rant çok daha önemli olduğu için bu konu yine sadece bizim için önem taşıyor!

Allah (cc) ailesine sabır versin. Üç evladı olan bir baba olarak iyi biliyorum ki, ev lat acısının maddi olarak hiç bir karşılığı yok...

e.buber@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar
12Şub
07Şub
24Oca
03Oca

PİS FAKİR ZİHNİYETLİLER!