TÜRKİYE’MİZDE KÜRTÇÜ İSYANLAR VE TERÖR!


 Kürtçü isyanlar Türkiye’mizin düşmanları tarafından teşvik edilip, organize edilmeye 1806 yılında başlandı! Batılı emperyalistler, Türkiye’mizi bölmek, parçalamak, yok etmek için her türlü kahpeliği, kalleşliği, alçaklığı, düşmanlığı her zaman sürdürmektedir. Kuklacılar ülkemizde her zaman kullanacağı maşa, kukla bulmaktadır. Kürtçü isyanlar 1806 yılında başladı. İsyanlar, hainlerin başının adları- sanları ile anılmıştır. Osmanlı döneminde olan Kürtçü isyanlar şu tarihlerde olmuş: “ 1806- 1808- 1812- 1818- 1820- 1830- 1832- 1833- 1833- 1839- 1843- 1847- 1855- 1877- 1878- 1880- 1889- 1912- 1913- 1914- 1919 yıllarında belli hain kişilerin önderliğinde kalleş, kahpe, alçak isyanları sürdürdüler. Osmanlı, dış düşman saldırıları ve işgalinde iken, Kürtçüler de içten Osmanlı ülkesini arkadan vuruyordu! Bir Ermeni, Rum taktığı uygulanıyordu. Osmanlı döneminde 21 Kürtçü isyan yapıldı. Devletimizi zayıf, milletimizi yaralı bıraktılar!

                T.C. Devleti kurulduktan sonrada Kürtçü isyanlar emperyalistlerin kışkırtması ve desteği ile sürekli devam etti! 1920 yılından 1938 yılına kadar 19 Kürtçü büyük isyan- ayaklanma oldu! Millet kan kaybetti! Devlet gücünü, enerjisini tüketti! Devletimiz, milletimiz hainler tarafından hep düşmanca acımasızca vuruldu! İsyancı başlarının adı altında isyanlar yapıldı!

                1978 yılından önce terör farklı terör örgütleri ile yapıldı. 1978 yılında PKK kuruldu. Baş isyancı PKK olmaya başladı. “1806 yılından günümüze kadar olan tüm isyan ve terör aynıdır. Hedefleri ve kullanıcıları birdir.” Şu anda 100’den fazla ülke, PKK terörünü desteklerken, 20 ülke silah, mühimmat vermektedir. Araplardan sadece Katar Devleti destek vermemektedir. Geri kalan 21 Arap ülkesi desteklemektedir. ABD, AB, Rusya açıktan desteklemektedir! Eski ve yeni komünist ülkeler zaten koruyuculuğunu yapmaktadır.

                T.C. Devleti’nin kuruluşundan 1938 yılına kadar 19 Kürtçü isyan olmuştur.  Bunlar: “ 1924- 1925- 1925- 1926- 1926- 1927 yılında 4 ayrı isyan, 1929- 1929 ve 1930 yılında da 5 farklı isyan olmuş. Dersim İsyanı da 1937- 1938 yıllarında yapıldı! Bunların hiçbiri iyi niyetle, alalede, rastgele olmuş isyanlar değildir. Bir plan program proje ürünüdür. Dış destekle içteki cahil, bilgisiz, bilinçsiz kişiler; maşa, kılıç, silah olarak kullanılmıştır!

                Bu isyanlar daha çok Ağrı, Tunceli, Bingöl, Diyarbakır, Siirt, Şırnak, Hakkâri, Sason, Mutki, Pülümür, Dersim bölgelerinde oldu. 210 yıl sonra hala bu bölgelerde yoğunlaşarak olmaya devam etmektedir! “İnsan hak mümin Müslüman olsa bunlar olmazdı. Vatan, millet, devlet, memleket, bayrak, milli, manevi değerlere bağlı olsa, bu kadar hainlik yapılmazdı.” Büyük oranda beleşten geçim sağlanan bir vatana, ülkeye bu kadar adi hainlik, kahpelik yapılmasını hiç anlayabilmiş değilim!

                Ülkemizde komünist- Marksist, Leninist,  Stanilist, materyalist, yıkıcı, bölücü etkinlikte bulunan pek çok Kürtçü terör örgüt var olmuş! Bunların bazıları; “ DDKO, DDKD, DHKD, ASDK- DER, TKDP, KÖİD, PPKK, TKSP, KAWA, RİZGARİ, KUK, TSK, YSK, TEKOŞİN, TEVGER, PKK ve PKK’nın onlarca alt – yan uzantı örgütü vardır. Siyasi legal ve illegal uzantıları bulunmaktadır. HDP ve diğer siyasi partiler bu terör örgütlerinin siyasi uzantısı, politik koludur.

                Bu Kürtçü bölücü komünist örgütleri pek çok siyasi parti, siyasi partiler içinde pek çok milletvekili, devlet içinde örgütlenmiş hainler, içteki ve dıştaki kahpe, kalleş, alçak zalimler destek vermektedir. Pek çok belde, İlçe, İlde bölge halkı  %85- 95 oranında destek vermiştir. Devlet içinde ve yurdun her köşesinde komünistler desteklemektedir. Din görünümü altında işlevini yürüten hain, kahpe, alçak münafıklarda her türlü desteği vermektedir! Münafık olan din yobazlarını da kınıyor ve lanetliyorum.

                Bölücü- Kürtçü diye kendilerini tanımlayan PKK örgütüne, DHKP-C, MLKP, TİKKO, TKP, MLP gibi komünist illegal komünist terör örgütü, anlaşma gereği PKK terörüne destek vermektedir. Yazılı anlaşmaları olup, aynı kamplarda terörist eğitim almaktadırlar.

CHP de 2013 Taksim- Gezi olaylarında 86 terör örgütü ile dayanışma içinde olmuştur! O terör örgütleri ile PKK işbirliği içindedir. Ziyaretler, gidip başsağlığı dilemeler, beraber organize hareket etmeler açıktan her daim yapılmaktadır. Resmi anlaşmalı işbirlikleri vardır. Alanda birlikte terör yapmaktadırlar. CHP, HDP, PKK ve diğer komünist terör örgütler alanlarda “LGBT ‘ye Özgürlük” mitinglerini bile beraber, ortak, işbirliği içinde yaşmaktadır. İşbirlikleri o kadar derindir!

                Ülkemiz sadece Kürtçü komünist zalim terör örgütü ile başı belada değildir! Türk ve diğer ırklardan olanlarda açık destek vermektedir! Bu tam bir ırk meselside değildir. Zihniyet, anlayış, insan olamama, insanlıklı, insancıl, insaniyetli olamama meselesidir. “Gerçek hak mümin ve takva bilge Müslüman olamama sonucudur.” Maddi, manevi midesi, kalbi, beyni haramlarla dolma sonucudur. “Komünizm ideolojinin kan dökme felsefesinden kaynaklanmaktadır. Her komünist mutlaka terör yapar. Yalancıdır, hakkı gizler. Fitne fesat çıkarır. Kan döker, yıkıcı olur. Amacı, hedefi böyle konulmuştur.”

                PKK ve Kürtçü olmayan komünistlerde 1968- 1980 yılarında 10 bin kişiyi katletti! Diğer zamanlarda da hep öldürme, yakma, yıkma, fitne, fesat işleri ile ilgilendiler. Onların olumlu, yapıcı yanları yoktur. “Fikir babaları Karl Marks, Hegel, Lenin, Stalin, Mao Zedung, Darwin ve benzer yoldaşları öyle öğretmektedir.”

                “PKK, 20 Temmuz 2015 gününe kadar 95 bin terör olayı yaptı! Bu tarihten sonra diğer 10 komünist terör örgütü ile işbirliği yaparak, 3 İlimizde ve 12 İlçemizde yıkıcı, yok edici terörünü sürdürmektedir!” Dünyaları harap ve perişan, Ahiretleri cehennemin derin ateş çukuru olacaktır! Hakkın yaşanmadığı yerde batıl, küfür böyle yaşanmaktadır! PKK ve diğer terör yoldaşları 07 Haziran 2015- 07 Haziran 2016 tarihleri arasında 532 asker, polis, korucu şehit etti! Onlarca kenti yakıp, dinamitleyip, bombalayıp yıktı! Terörleri devam etmektedir!

                Bu topraklarda Kürtçülük adı altında yapılan terör kadar, Türklerin ve diğer kavimlerinde isyanları da vardır. Hepsini kınıyor, lanetliyorum.  “Her dil’e- lisana bir devlet vermezler. Öyle olsa dünyada 195 devlet değil de 8.000 devlet olurdu.” Amip gibi bölünmekte yarar olmaz. Birleşip, güçlü, kuvvetli, kudretli olmada; keramet, maharet, hayat, huzur, mutluluk, kolaylık, rahatlık vardır. Herkes aklını başına toplamalı. Akılla, zekâ ile İslam ile ve bilimsel doğru bilgilerle dosdoğru hareket edip, yaşamalı. Eleştirmeli, sorgulamalı, yargılamalı, aklı doğru yürütmeli. Sapıtmamalı. Sapkın, azgın, serseri, batıl, küfür, hurafe, bidat, pislik içinde kalmamalı. Bilmediğimizi, bilen dürüst bilenlere sormalı. Huzur ve mutluluk sadece ve ancak İslam kardeşliğinde ve dostluğundadır. Bu bir tebliğdir. Bizlere, hepimize de derinden düşünüp, tefekkür etmek düşer.

m.kasap@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Haz
20Ağs

İSLÂM VE MÜSLÜMANLIK NİMETTİR

13Ağs
02Ağs

AKLINI YANLIŞ KULLANANLAR!

23Tem