AMAN HA DİKKAT! SİZLERİ DİN, İMAN, ALLAH, PEYGAMBER İLE ALDATMASINLAR! - Mehmet KASAP

AMAN HA DİKKAT! SİZLERİ DİN, İMAN, ALLAH, PEYGAMBER İLE ALDATMASINLAR!


Bugün dünyamızda Allah cc. İndinde gerçek din olan İslam’ı tebliğ için hakça anlatanlardan çok; aldatmak, kandırmak, sapıtmak için anlatanlar, yazanlar vardır. Bunlardan birisinin bildirisi dün İstanbul’da elime geçti. Sizlere bu bildiriden alıntılar yapmaya; doğru düşünüp, değerlendirmeye çalışacağım. “Bunlar aşırılık içinde olan sapkın katillerdir.” Müslümanlardan, kendileri gibi düşünmeyenleri inkâr, küfür, şirk, kâfirlik ile itham etmektedir. Tövbe etmezlerse ebedi cehennemde kalacaklarını anlatmaktadır. “Hüküm vermek sadece Allah’a aittir.” Sen hüküm verirsen kâfir olursun, denmektedir. Buna da Yusuf süresi 40. Ayeti kanıt göstermektedir.

Maide süresi 44. Ayette; “Kim Allah’ın ayetleri ile hükmetmezse iste onlar kâfirlerdir.” Böylece herkesi kâfir ilan etmektedir. Allah’ın kâfir dediğine, kâfir dememekte inkârcılık, küfür, kâfirliktir, demektedirler. Küfür konuşulan yerde oturanlar kâfir olurlar. Okullarda laiklik, Kemalizm öğretiliyor. Nisa süresi 40. Ayet; buralarda oturmaya bile izin vermiyor. Okullara gidilmemesi öneriliyor. Tağut düzene hiçbir şekilde asker olmamak, vergi vermemek, eğitim- öğretim almamak, yönetime girmemek, memur olmamak, mahkemelerini reddetmek gerekiyor. İslam şer’i hukukunun uygulanmadığı her devlet yönetimi tağuttur. Tağutun okullarına da gitmemek gerekiyor. Nikâhta kıydırmamak gerekmektedir. İmamların arkasında da namaz kılmamak lazımdır. Onlarda demokrasiye, laikliğe, Atatürk inkılaplarına yemin ederek, göreve başladıklarından; dinden çıkmışlar. Arkalarında namaz kılınmaz, deniyor. T. C. Hükümeti dine, şer’i hükümlere bağlı değil. Böyle bir hükümeti seçmek, memnun olmak, kesinlikle dinden çıkarır. Mürtet eder. Dünyada 57 İslam ülkesi de İslam ile yönetilmediğinden, bunların hepsi kâfirdir, dinden çıkmıştır, deniyor. İmamına kadar küfür ile kâfirlikle suçluyor. Başka bir ayet ile de, kâfirleri gördüğünüz yerde öldürün. Cihat edin, savaşın, diyor. Başka bir yazısında da, Yozgat’ta bir kamyonet dolusu bildiri ve kitaplarımızın polis tarafından yakalandığı anlatılıyor.

Evet, kendilerinden başka herkes küfür, şirk içinde kâfirdir! Ama insanları en acımasız şekilde öldürmek, katletmek, cinayet işlemek, canlı bomba olmak; masum, mazlum, mağdur, günahsız insanları toplu halde katletmekten hiç söz edilmiyor. Şehadet, cihat gibi kutsal dini terimler ardına saklanıp; toplu katliamlar yapma; cami, mescit, hastane, okul, kütüphane, dini eserleri yakma, yok etmekten hiç söz edilmiyor. Verilen internet sitesine de baktım. Hep bu anlatılanları tekrar edilip, duruyorlar. Dünyada bunların 1,000’den fazla terör örgütü vardır. 1979 yılından beri 11 milyon Müslüman’ın ölümüne, 65 milyon Müslüman’ın sakat- engelli kalmasına sebep oldular. İslam ülkelerini tahrip edip, harabeye çevirdiler. Cami, okul, kütüphane, hastane, ev, bina, yol, sokak, şehir, köy, mahalle bırakmadılar. Bunlardan hiç söz etmiyorlar. Bunlarda dinsiz imansız terörist komünistler gibi; insanı, insandan saymıyorlar.

“Komünistler, insanı şempanze maymunundan türeme, konuşan hayvan olarak görüyor. Bunun için de acımadan, zararlı hayvan öldürür, gibi öldürüyorlar!” “Bunlarda nerede görülürse, öldürülmesi gereken kâfir olarak görmektedir.” Bu ateist, dinsiz, imansız, Allahsız komünistler gibi bu dincilik yapanlarda; cami, okul, kütüphane, hastane, kitap, insan yok etmektedirler! Yoktur PKK, DHKP-C, MLKP, TKP, PYD, YPG ile TALİBAN, EL- KAİDE, DAEŞ, EL- NUSRA, BOKO- HARAM, EL- ŞEBAB’IN birbirinden farkı! FETÖ ise hepsinin başı! Bu beyinsizler; kim cennete, cehenneme gidecek, bunu ancak yaşadıklarında anlayacaklar.

 Dinimiz sadece insanın değil, hiçbir canlının öldürülmesine hoş bakmaz. Ayetinde; “bir insanı öldüren, bütün insanları öldürmüş gibi günah alır. Kim bir insanın yaşamasına sebep olursa, tüm insanları yaşatmış kadar sevap alır.” İnsan öldürene katil- cani der. Katillerin dünyalık cezası, yaptığı ile muameledir. Ahirette de cehennemde ebedi kalmadır. İnsan ne maymundur, ne de konuşan hayvandır. En güzel biçimde yaratılmış, akıllı şerefli varlıktır. Müşrik, münafık, kâfir olsa da inancından ötürü asla, kesinlikle öldürülemez. “Bu katil- cani sapkınların dediğine göre; kendilerinden başka herkes öldürülmeli.” Zaten öldürmektedirler de! Komünistlerde, dincilerde acımasızca öldürmektedir! Herkes inanmakta veya inanmamakta kendi iradesi ile özgürdür. “Zorlama, baskı, şiddet, terör, cana kıyma asla yoktur. Sadece dine, cana, mala, nesile, namusa bir saldırı halinde, savunma amaçlı meşru korunma, savunma vardır.” Öldürme, ceza verme devlete aittir. Kimse bireysel ceza veremez. Öç alamaz. İntikam duygusu ile hareket edemez.

İnsanlık; bu acıması, merhameti, şefkati, insafı, vicdanı, insanlığı kaybolmuş yaratıklar yüzünden; dayanılmaz şekilde dehşet veren vahşetler yaşamaktadır! Hepsi emperyalist sapıkların uşağı, maşası, kölesi, esiri olmuş. İstenilen şekilde kullanılmaktadır. 20 kadar emperyalist ülke vardır. Bunlar geri kalan 175 ülkeyi istediği gibi yönlendirmektedir. Kurdukları terör örgütlerini de taşeron gibi değerlendirmektedirler. 20 emperyalist ülkeyi de 20 kişi istediği gibi kullanmaktadır. Hepsi insanlık düşmanı, hak din İslam, Müslüman düşmanı, hasmıdır. Bunlar din- iman, insanlık, merhamet, şefkat, acıma, koruma bilmezler. İnsan olamayan bu adi canavarların vahşetini, dehşetini, katliamlarını en içten duygularımla kınıyorum. Lanetliyorum. Bunlar hiç bir duygu, niyet, düşünce ve eylemlerinde samimi değillerdir. Bunlarla arkadaşlık, dostluk, kardeşlik, barış, bir arada yaşama olmamış, olmuyor, olmayacak. Aldanmamak gerek. Her şeyi istismar ederler. Bunların komünisti, faşisti, kapitalisti, sosyalisti, liberali, İslamcısı, ulusalcısı, Kemalist’i, milliyetçisi, cuntacısı, darbecisi, masonu, monarşisti, Siyonist’i, teröristi, yandaşları, yoldaşları cemaat- tarikat tefrikası içinde olanlar hep aynıdır. Gerektiğinde takıye yapar, münafıkça hareket ederler. Hiç biri gerçek yüzünü göstermez. İkiyüzlü değil iki bin yüzlüdürler! “Ne mutlu elhamdülillah Hakk’a mümin ve Müslüman’ım diyene ve yaşayana!”

Mehmet KASAP

m.kasap@karamursel.tv

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • Yusuf | 08 Aralık 2020 02:30

    Kuran kafirleri nerede görürseniz öldürün demiyor. Size saldirmayana kadar saldırmayın diyor. Yani kendinizi savunun emrediyor.

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Haz
20Ağs

İSLÂM VE MÜSLÜMANLIK NİMETTİR

13Ağs
02Ağs

AKLINI YANLIŞ KULLANANLAR!

23Tem